• ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

۵ داوطلب هنوز در انتظار نظر شورای نگهبان هستند

فرماندار کرج گفت: با نظر شورای محترم نگهبان تا به اکنون، ۱۰۵ نامزد در این حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد برای رقابت ورود به مجلس واجد صلاحیت شدند.

غفور قاسم پور» یکشنبه ۱۳ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: از ۳۲۶ نفر داوطلب نمایندگی مجلس در این حوزه انتخابیه، ۱۴ نفر انصراف دادند، ۲۰۲ نفر نیز صلاحیت شان توسط شورای محترم نگهبان مورد تأیید قرار نگرفت و در نهایت ۱۰۵ داوطلب، به ایستگاه رقابت برای ورود به ساختمان بهارستان رسیدند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: البته تا به این لحظه پنج داوطلب نیز باقی مانده‌اند که هنوز تأیید یا عدم تأیید صلاحیت شان رسماً اعلام نشده است.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرج، فردیس و اشتهارد در ادامه با قدرانی از همه آنهایی که به میدان آمدند و با ثبت نام شان خود را به محک این آزمون و سنجش گذاشتند؛ « تمکین در برابر قانون» را فصل الخطاب قرار داد و از نامزدهایی که به دور رقابت پایانی راه یافتند و چه آن داوطلبانی که صلاحیت شان توسط مراجع قانونی مورد تأیید واقع نشد، خواست تا با پایبندی به قوانین و مقررات بستر تشویق و مشارکت حضور پرشور مردم در انتخابات دوم اسفند مجلس را فراهم نمایند.

قاسم پور با تأکید بر ضرورت پرهیز از تبلیغات زودهنگام انتخاباتی توسط نامزدهای تأیید صلاحیت شده نیز تصریح کرد: توصیه ما حرکت در مسیر قانون است و افرادی که به مرحله تبلیغات انتخابات مجلس رسیده اند نیز در موعد مقرر قانونی تبلیغات خود را انجام دهند و به قوانین پایبند باشند.

وی در پایان با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که نامشان در لیست ثبت نام ورود به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه به ثبت رسید؛ افزود: این افراد برجسته، در زمره نخبگان و شاخص‌های شهر هستند که برای برگزاری انتخابات با تشویق مردم، زمینه حضور حداکثری در انتخابات آتی را فراهم نمایند.

0 مورد نقد و بررسی

→ خواندن مطلب قبلی

تاکید استاندار تهران بر ارائه خدمات بی منت به مردم

خواندن مطلب بعدی ←

تدارک بیش از ۲۰۰۰ شعبه اخذ رای در آذربایجان غربی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *